0 produktów - 0,00zł

Razem: 0,00zł

O JUUI

Bo najlepsze kosmetyki to moja pasja...

W juui.pl znajdziesz wysokiej jakości kosmetyki azjatyckie, naturalne i mineralne. Szukam kosmetyków, które będą spełniać moje wymagania w 100%, nie chcę mieć ich dużo, ale chcę dać Ci poczucie, że w JUUI znajdziesz wyselekcjonowane kosmetyki, które ze spokojną głową możesz wkomponować do swojego rytuału pielęgnacyjnego. Testuję przeróżne marki, ale zamiast wprowadzać cały asortyment, wybieram tylko perełki! :)


Dlaczego JUUI...

Nasz magazyn mieści się na terenie Polski, dlatego przesyłki możesz się spodziewać nawet 
w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia! Dodatkowo wkładamy całe serce w pakowanie Twojego zamówienia! Dlatego oprócz produktów doskonałej jakości otrzymasz również inspirujący dodatek (karteczkę z wartością) i pewność, że Twoje kosmetyki dotrą do Ciebie idealnie zabezpieczone i zapakowane jak słodki prezent! :)


O produktach...

Każdy produkt został przeze mnie wypróbowany, dlatego recenzje kosmetyków, które znajdziesz w naszym sklepie są szczere i pisane "od serca". Staram się zwięźle opisać główne działanie kosmetyku i - dzięki testowaniu - dopasować je do odpowiedniego rodzaju cery. Dążymy do tego, abyś była zawsze zadowolona z zamówionych produktów!  


Kochajmy swoją skórę i podarujmy jej wszystko co najlepsze! Wiesz, że warto!