0 produktów - 0,00zł

Razem: 0,00zł

Neogen Real Fresh Green Tea Cleansing Stick80 g

92,00

Innowacyjny, wygodny w użyciu sztyft do oczyszczania skóry twarzy stworzony przez Charlotte Cho, autorkę bestselleru "Sekrety urody Koreanek. Elementarz pielęgnacji". Zawarte w nim 13 naturalnych olejków doskonale i z łatwością rozpuszczają makijaż, wyciąg z zielonej herbaty dokładnie oczyszcza i odświeża, a niskie pH sztyftu zapewnia skórze delikatne oczyszczenie bez uczucia ściągnięcia skóry. Sztyft zapewnia demakijaż, oczyszczenie, delikatne złuszczenie i nawilżenie.

Produkt, dzięki swojemu kształtowi i konsystencji, doskonale sprawdza się w podróży!

Dokładny demakijaż i oczyszczenie w jednym kroku!
Odświeżona skóra bez uczucia ściągnięcia
Lekkie złuszczenie naskórka

- Przekręć nakrętkę, aby wydostać sztyft z opakowania.
- Zacznij przeciągać sztyft po zwilżonej skórze twarzy, a potem masuj rękoma aż do wytworzenia piany. Możesz używać sztyftu do demakijażu, czyli bezpośrednio na makijaż.
- Zmyj letnią wodą.

GLYCERIN, PURIFIED WATER, COCOS NUCIFERA (COCONUT) OIL, PALMITIC ACID, STEARIC ACID, LAURYL BETAINE, BETAINE, CAMELLIA SINENSIS LEAF(0.3%), CAMELLIA SINENSIS SEED OIL(0.1%), CAMELLIA JAPONICA SEED OIL, OLEA EUROPAEA (OLIVE) FRUIT OIL, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER)SEED OIL, LIMNANTHES ALBA (MEADOWFOAM) SEED OIL, OENOTHERA BIENNIS (EVENINGPRIMROSE) OIL, TOCOPHERYL ACETATE, CITRUS AURANTIFOLIA (LIME) OIL, OCIMUM BASILLICUM (BASIL) OIL, CANANGA ODORATA FLOWER OIL, CITRUS LIMON (LEMON) PEEL OIL, ORIGANUM HERACLEOTICUM FLOWEROIL, CITRUS AURANTIUM DULCIS (ORANGE)PEEL OIL, FRAGRANCE

Pamiętajmy o tym, że każda skóra jest inna i możemy być uczulone na różne składniki - nawet o tym nie wiedząc. Zastanawiasz się jak Twoja skóra zareaguje na któryś z naturalnych ekstraktów? Nie wahaj się więc - zbadaj swoją reakcję w niewidocznym miejscu na ciele i odczekaj 24h.