0 produktów - 0,00zł

Razem: 0,00zł

Dostawa i płatnościKURIER DPD - 15 (czas realizacji to 1-2 dni robocze od nadania przesyłki)


Zamów produkty za co najmniej 159 zł, a wyślemy je do Ciebie w 24h zupełnie za darmo!Pamiętaj! Zawsze możesz sprawdzić cenę za dostawę przed złożeniem zamówienia. Będzie ona wyświetlona w "Sposób dostawy" przed "Podsumowanie".

Pamiętaj! Zamówienia przekraczające określoną wartość są wysyłane na koszt Sklepu. Informację o aktualnie obowiązującym limicie znajdziesz na stronie Sklepu oraz w „koszyku” podczas składania zamówienia.


Do uzyskania limitu uprawniającego do darmowej dostawy nie wlicza się wartości Kart podarunkowych, będących częścią zamówienia.
 Czas wysyłki i dostawy:


1. Towar zawsze staramy się wysłać od razu po zaksięgowaniu wpłaty (Dotpay). Dokładamy wszelkich starań, aby zrealizować zamówienie w ciągu 24 godzin. Maksymalny termin realizacji zamówienia wynosi do 4 dni roboczych.
Informacje dodatkowe:


1. Dostawa produktów zamówionych w sklepie jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej.

2. Ze względu na dostawę przesyłki za pośrednictwem firmy kurierskiej wymagane jest również podanie numeru telefonu kontaktowego.

3. Podczas odbioru przesyłki dostarczonej przez kuriera, Klient powinien sprawdzić w obecności kuriera stan opakowania zewnętrznego przesyłki. W przypadku uszkodzenia opakowania przesyłki Klient powinien sporządzić wraz z kurierem protokół szkody, w dwóch jednobrzmiących egzemplarzach podpisanych przez Klienta i kuriera.

4.     W sytuacji, w której przesyłka nie zostanie doręczona Kupującemu z jego winy Kupujący ponosi koszty ewentualnego, ponownego wysłania do niego towaru.Płatności:Szybkie przelewy Dotpay - Najszybszą formą płatności są przelewy elektroniczne za pośrednictwem Dotpay i właśnie taką opcję oferujemy w JUUI. Wybierając szybkie przelewy pieniądze od razu są widoczne na naszym koncie Dotpay i możemy zacząć realizować zamówienie. To gwarancja najszybszej dostawy zamówienia.

Przelew Tradycyjny - Otrzymujesz przelew w formie blankietu, który możesz zrealizować bezpośrednio ze swojej bankowości elektronicznej lub wydrukować i opłacić w dowolnej placówce stacjonarnej.

Karta płatnicza - Płatności przy użyciu kart płatniczych są najbardziej znaną formą płatności w skali świata. Wygodne i szybkie dla kupującego. Wystarczy podanie danych karty płatniczej i zatwierdzenie płatności.